ZE-ZA-HRÁTKY | Akce

Akce ZE-ZA-HRÁTKY

Zveme Vás na některou naši akci, kterou pravidelně každý rok pořádáme u nás na poli ZE-ZA-HRÁTKY.

Mapu a GPS souřadnici místa konání najdete v Kontaktech.

Většina akcí se koná společně s pátečním prodejem s pole s výjimkou Dožínek. Informace k jednotlivým akcím najdete na této stránce, kde to postupně aktualizujeme a také na naší facebookové stránce.

Mygreenovi a ZE-ZA-HRÁTKY vás srdečně zvou na jarní prokvašený workshop na téma: KVAŠENÁ ZELENINA. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT: - povídání a základní principy kvašení zeleniny - společně si naložíme zeleninu, kterou si odnesete domů na dokvašení (několik sklenic) - zapojíme dary aktuální sezóny - strávíme krásné chvíle u společného tvoření a povídání Kdy: pátek 26.5.2023 v čase 15.30-17.30 Cena: 550 Kč/osobu Počet účastníků: 13 /minimálně 7 Délka: cca 2-2,5 hodiny Více informací a přihlašování zde: https://eshop.mygreenovi.cz/zive-kurzy/kvasena-zelenina/

Přesný termín upřesníme.

Škola končí, prázdniny se blíží a to je třeba oslavit. Zveme Vás a Vaše děti na dětský den, který bude věnován především rodinám, ale přijít samozřejmě můžete i bez nich. Dětem bude k dispozici hřiště, fantasy malování na obličej, vystoupí klaun nebo kouzelník.

Přesný termín upřesníme.

Přijďte si nakoupit zeleninu a posedět u nás na poli. Budeme grilovat makrely s chlebem a sezónním salátem z naší zeleniny.

REZERVACE MAKRELY Makrely budou hotové kolem 17. hodiny. Rezervovat si je můžete i teď na telefonním čísle 734287588.

Dožínky jsou jedinou akcí, která se koná v sobotu. Je to slavnost nejen pro Vás, ale také pro nás, kteří celý rok pracujeme na tom, abychom pro Vás vypěstovali tu nejlepší zeleninu. Je to oslava obdobní největší sklizně a hojnosti.

Pro děti budou přichystány dílničky, malování na obličej a skákací hrad. Můžete se těšit na bohaté občerstvení ze sezónních surovin. Prodávat zeleninu nebudeme!

Dýňobraní je určené pro děti, které si můžou vyřezat dýni podle své fantazie s použitím komponentů na zdobení či šablon na vyřazávání, ale také pro dospělé, kteří si můžou dýni naaranžovat živými květy pod vedením floristky Ivety Sokolové.

Bude připraveno podzimní občerstvení s dýňovou tématikou a také opékání špekáčků, teplý mošt a svařák pro dospělé. Děti se můžou vyřádit na hřišti.